Znajdź książkę

Nasz antykwariat internetowy to zbiór ponad 40.000 książek

    ul. Wilcza 29 A lok. 25
    00-544 Warszawa
    tel. 022 622 11 54
    0,00

      LOT PRZERWANY W SYJAMIE

      110,00

      Produkt niedostępny

      Kontakt
      Autor

      Miasto wydania

      Wydawnictwo

      Rok wydania

      Format 22,5×15 cm, 229 stron, 44 biało-czarne ilustracje rotograwiurowe , 1 mapa biało-czarna, okładka twarda, płócienna (naklejona okładka broszurowa).

      Stan dobry (przetarcia i minimalne ubytki w okładce, odręczny wpis na stronie tytułowej).

      Fragment spisu treści:

      • Przedmowa Ferdynanda Antoniego Ossendowskiego
      • Pierwsze usiłowania
      • Wznowienia planów
      • Przygotowania
      • Poznań-Warszawa
      • Warszawa-Bukareszt
      • Bukareszt-Stambuł
      • Stambuł-Adana
      • Adana-Aleppo-Bagdad
      • Bagdad-Buszir
      © Kwadryga | wykonanie: THE NEW LOOK
      0
        0
        Twój koszyk
        Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu

        Antykwariat Kwadryga

        jest miejscem wyjątkowym, przestrzenią zatrzymanego czasu – świadectwem historii kultury zapisanej na kartach tysięcy książek.