Znajdź książkę

Nasz antykwariat internetowy to zbiór ponad 40.000 książek

    ul. Wilcza 29 A lok. 25
    00-544 Warszawa
    tel. 022 622 11 54
    0,00

      LOT NAD DŻUNGLAMI AFRYKI. 100.000 KILOMETRÓW SAMOLOTEM

      90,00

      Produkt niedostępny

      Kontakt
      Autor

      Tłumacz

      Miasto wydania

      Wydawnictwo

      Seria wydawnicza

      Format 14,5×22 cm, stron 188, czarno-białe ilustracje w tekście, oprawa twarda płócienna ze zdobieniami.

      Stan dobry (małe przybrudzenia i otarcia oprawy, dedykacja piórem na wyklejce, napisy piórem na stronie tytułowej).

      Historia lotu aeroplanami Arka Osy i Duch Afryki nad Wschodnią i Środkową Afryką, Nilem, Morzem Śródziemnym i Europą aż do Londynu – łącznie przez 100.000 kilometrów.

      © Kwadryga | wykonanie: THE NEW LOOK
      0
        0
        Twój koszyk
        Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu

        Antykwariat Kwadryga

        jest miejscem wyjątkowym, przestrzenią zatrzymanego czasu – świadectwem historii kultury zapisanej na kartach tysięcy książek.