Znajdź książkę

Nasz antykwariat internetowy to zbiór ponad 40.000 książek

    ul. Wilcza 29 A lok. 25
    00-544 Warszawa
    tel. 022 622 11 54
    0,00

      KATALOG AUKCYJNY 1918. OPRAWA FRANCISZEK RADZISZEWSKI

      750,00

      Produkt niedostępny

      Kontakt
      Autor

      Miasto wydania

      Rok wydania

      Język oryginału

      Format 30×23,5 cm, s.74, 265 cz-b il., twarda oprawa, półskórek ze złoceniami i zdobieniami, wyklejki oraz okładzina z ręcznie marmoryzowanego papieru, barwiony górny brzeg bloku książki. Oprawa z Introligatorni F. J. Radziszewskiego, sygnowana monogramem. Stan dobry (brak jednej ilustracji, przerwanie jednej karty).

      Katalog aukcji sztuki Antykwariatu Alberta Kende z Wiednia, aukcja odbyła się w lutym 1918 roku. Katalog przedstawia spis oraz zdjęcia przedmiotów: obrazy, porcelanę, wachlarze, zegarki, rzeźby, miniatury. Katalog w oprawie F. J. Radziszewskiego. Oprawa sygnowana.

      Katalog aukcyjny – 41. Kunstauktion von Albert Kende. Antiquitaten olgemalde alter u. neuerer Meister, Aquarelle, Miniaturen aus graflichem und Wiener Privatbesitz.

      Kategorie: ,
      © Kwadryga | wykonanie: THE NEW LOOK
      0
        0
        Twój koszyk
        Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu

        Antykwariat Kwadryga

        jest miejscem wyjątkowym, przestrzenią zatrzymanego czasu – świadectwem historii kultury zapisanej na kartach tysięcy książek.