- Nie możesz dodać "Wystawa książki i ilustracji. Katalog" do koszyka, ponieważ produktu nie ma w magazynie.
KATALOG AUKCYJNY 1918. OPRAWA FRANCISZEK RADZISZEWSKI
750,00 zł
Produkt niedostępny
Autor | |
Miasto wydania | |
Rok wydania | |
Język oryginału |
Format 30×23,5 cm, s.74, 265 cz-b il., twarda oprawa, półskórek ze złoceniami i zdobieniami, wyklejki oraz okładzina z ręcznie marmoryzowanego papieru, barwiony górny brzeg bloku książki. Oprawa z Introligatorni F. J. Radziszewskiego, sygnowana monogramem. Stan dobry (brak jednej ilustracji, przerwanie jednej karty).
Katalog aukcji sztuki Antykwariatu Alberta Kende z Wiednia, aukcja odbyła się w lutym 1918 roku. Katalog przedstawia spis oraz zdjęcia przedmiotów: obrazy, porcelanę, wachlarze, zegarki, rzeźby, miniatury. Katalog w oprawie F. J. Radziszewskiego. Oprawa sygnowana.
Katalog aukcyjny – 41. Kunstauktion von Albert Kende. Antiquitaten olgemalde alter u. neuerer Meister, Aquarelle, Miniaturen aus graflichem und Wiener Privatbesitz.