ul. Wilcza 29 A lok. 25
00-544 Warszawa
tel. 022 622 11 54
0,00

KATALOG AUKCYJNY 1918. OPRAWA FRANCISZEK RADZISZEWSKI

750,00

Kontakt
Autor

Miasto wydania

Rok wydania

Język oryginału

Format 30×23,5 cm, s.74, 265 cz-b il., twarda oprawa, półskórek ze złoceniami i zdobieniami, wyklejki oraz okładzina z ręcznie marmoryzowanego papieru, barwiony górny brzeg bloku książki. Oprawa z Introligatorni F. J. Radziszewskiego, sygnowana monogramem. Stan dobry (brak jednej ilustracji, przerwanie jednej karty).

Katalog aukcji sztuki Antykwariatu Alberta Kende z Wiednia, aukcja odbyła się w lutym 1918 roku. Katalog przedstawia spis oraz zdjęcia przedmiotów: obrazy, porcelanę, wachlarze, zegarki, rzeźby, miniatury. Katalog w oprawie F. J. Radziszewskiego. Oprawa sygnowana.

Katalog aukcyjny – 41. Kunstauktion von Albert Kende. Antiquitaten olgemalde alter u. neuerer Meister, Aquarelle, Miniaturen aus graflichem und Wiener Privatbesitz.

Kategorie: ,
© Kwadryga | wykonanie: THE NEW LOOK