ul. Wilcza 29 A lok. 25
00-544 Warszawa
tel. 022 622 11 54
0,00

    KATALOG AUKCYJNY 1918. OPRAWA FRANCISZEK RADZISZEWSKI

    750,00

    Produkt niedostępny

    Kontakt
    Autor

    Miasto wydania

    Rok wydania

    Język oryginału

    Format 30×23,5 cm, s.74, 265 cz-b il., twarda oprawa, półskórek ze złoceniami i zdobieniami, wyklejki oraz okładzina z ręcznie marmoryzowanego papieru, barwiony górny brzeg bloku książki. Oprawa z Introligatorni F. J. Radziszewskiego, sygnowana monogramem. Stan dobry (brak jednej ilustracji, przerwanie jednej karty).

    Katalog aukcji sztuki Antykwariatu Alberta Kende z Wiednia, aukcja odbyła się w lutym 1918 roku. Katalog przedstawia spis oraz zdjęcia przedmiotów: obrazy, porcelanę, wachlarze, zegarki, rzeźby, miniatury. Katalog w oprawie F. J. Radziszewskiego. Oprawa sygnowana.

    Katalog aukcyjny – 41. Kunstauktion von Albert Kende. Antiquitaten olgemalde alter u. neuerer Meister, Aquarelle, Miniaturen aus graflichem und Wiener Privatbesitz.

    Kategorie: ,
    © Kwadryga | wykonanie: THE NEW LOOK