ul. Wilcza 29 A lok. 25
00-544 Warszawa
tel. 022 622 11 54
0,00 

Antykwariat Kwadryga

jest miejscem wyjątkowym, przestrzenią zatrzymanego czasu – świadectwem historii kultury zapisanej na kartach tysięcy książek.

Znajdź książkę

Nasz antykwariat internetowy to zbiór ponad 40.000 książek

X

Antykwariat Kwadryga

Od początku naszej działalności, czyli od roku 1998, Antykwariat Kwadryga jest miejscem wyjątkowym. Stał się przestrzenią zatrzymanego czasu – świadectwem historii kultury zapisanej na kartach tysięcy książek.

Niemal codziennie wprowadzamy nowe tytuły, przez co internetowi Goście naszego Antykwariatu mogą mieć pewność, że o wszelkich nowościach będą informowani na bieżąco. Od początku istnienia prowadzimy zarówno sprzedaż książek używanych, jak również ich skup. Każdą, która trafia do oferty sprzedaży, dokładnie opisujemy.

Dzięki precyzyjnemu opisaniu książek, w trakcie dokonywania zakupów online mogą Państwo wnikliwie zapoznać się z jej stanem oraz wszelkimi, widocznymi śladami użytkowania. Stale też poszukujemy dzieł, które znacząco wzbogacą nasz zbiór. Zapraszamy Państwa do odwiedzin naszego Antykwariatu w Warszawie (ul. Wilcza 29A, lok. 25) – czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11.00–18.00.

Kategorie

Kwadryga na Instagramie

Nasz antykwariat internetowy i stacjonarny możesz obserwować na Instagramie!

Nie możesz znaleźć książki, której szukasz?

Masz książkę lub księgozbiór do wyceny lub na sprzedaż?

© Kwadryga | wykonanie: THE NEW LOOK