ul. Wilcza 29 A lok. 25
00-544 Warszawa
tel. 022 622 11 54
50,00 

Antykwariat Kwadryga

jest miejscem wyjątkowym, przestrzenią zatrzymanego czasu – świadectwem historii kultury zapisanej na kartach tysięcy książek.

Znajdź książkę

Nasz antykwariat internetowy to zbiór ponad 40.000 książek

Antykwariat Kwadryga

Od początku naszej działalności, czyli od roku 1998, Antykwariat Kwadryga jest miejscem wyjątkowym. Stał się przestrzenią zatrzymanego czasu – świadectwem historii kultury zapisanej na kartach tysięcy książek.

Niemal codziennie wprowadzamy nowe tytuły, przez co internetowi Goście naszego Antykwariatu mogą mieć pewność, że o wszelkich nowościach będą informowani na bieżąco. Od początku istnienia prowadzimy zarówno sprzedaż książek używanych, jak również ich skup. Każdą, która trafia do oferty sprzedaży, dokładnie opisujemy.

Dzięki precyzyjnemu opisaniu książek, w trakcie dokonywania zakupów online mogą Państwo wnikliwie zapoznać się z jej stanem oraz wszelkimi, widocznymi śladami użytkowania. Stale też poszukujemy dzieł, które znacząco wzbogacą nasz zbiór. Zapraszamy Państwa do odwiedzin naszego Antykwariatu w Warszawie (ul. Wilcza 29A, lok. 25) – czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11.00–18.00.

Kategorie

Kwadryga na Instagramie

Nasz antykwariat internetowy i stacjonarny możesz obserwować na Instagramie!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Nie możesz znaleźć książki, której szukasz?

Masz książkę lub księgozbiór do wyceny lub na sprzedaż?

© Kwadryga | wykonanie: THE NEW LOOK